| Bandyy27 a întrebat:

Anul acesta vreau sa ma transfer la liceul de arte din clasa a 10 a pe arte plastice si din cate știu trebuie sa dau niște diferențe.
Cam din ce as da diferențele si cum as reuși sa iau un punctaj mai mare + ce ar trebui sa exersez?
Va rog ajutați-ma!

1 răspuns:
| ABCD122 a răspuns:

Diferențele se dau la materiile pe care nu le-ai făcut la profilul la care ai fost sau la materiile pe care le ai făcut mai puțin la fostul profil, dar care sunt de baza la profilul la care vrei sa te transferi. Gen dacă ai fost la mate-info și vrei sa te transferi acolo, iar la mate-info n ai făcut desen, vei da diferența la desen.