rroxi44
| rroxi44 a întrebat:

Ati auzit vreodata, ati vazut sau ati citit piesa de teatru Profesorul de franceza de Tudor Musatescu?
Am gasit-o online sub forma audio
http://www.trilulilu.ro/xfy1055/8c068d1b272d30
As vrea sa o si vad, daca se poate! Stie cineva unde as putea-o gasi?
Si daca nu stie nimeni - a ascultat-o cineva la adresa de mai sus - v-a placut?

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Multumesc pentru link, pentru prima data am audiat si eu aceasta piesa, este minunata, iar interpretarea este de cea mai buna calitate.
Imi pare rau ca nu pot sa-ti spun un link unde ai putea sa vizionezi aceasta piesa. Daca aflii link-ul, te rog sa ma anunti si pe mine.
O seara placuta si multa sanatate.