| Muzză a întrebat:

De unde pot downloada toata povestea "Profesorul de franceza", de Tudor Musatescu?

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu este de găsit online, dar poţi s-o găseşti în mod sigur la o bibliotecă. Probabil că nu va fi de găsit sub acest titlul. Există piesa în al doilea volum din Scrieri, apărut în 1970 la Editura Minerva. Este un exemplu. Poate să fie şi în alte volume. Îţi recomand să împrumuţi cartea şi, eventual să o xeroxezi, dacă îţi doreşti exemplarul tău.

| AndrewBa a răspuns:

Vezi poate o găsești pe scribd
http://lmgtfy.com/? cu=Scribd.com