| aannoonniimm098 a întrebat:

Buna, are cineva schite dupa sistemul nervos, analizatori, glande, sistemul circulator, digestia din corintul de clasa 11?

3 răspunsuri:
| kb9 a răspuns:

Google e aici: www.google.com TPU e doar un forum, aici pui intrebari daca ai nevoie de o persoana reala si nu doar de un motor de cautare, dar de data asta, foloseste google sau un atlas al corpului uman.

| MadRaven a răspuns:

Intră pe pagina de Facebook Medicus și o să găsești acolo un album cu schițe foarte folositoare. Eventual poți să te uiți pe Corintul vechi, varianta mult mai lungă dar și mai detaliată și cu mai multe schițe, "mama" Corintului actual laughing

| aannoonniimm098 explică (pentru kb9):

Nu te obliga nimeni sa-mi raspunzi