| Anonymous1247 a întrebat:

Ce credesti ca as putea ajunge? Am ca Hobbyuri:Geografie&Trenurile.

9 răspunsuri:
| croitoruvasile84 a răspuns:

Agronom, adica executor sau inginer agronom la primarie

Răspuns utilizator avertizat
| LarissaMouse a răspuns:

Buna.ai putea fi un calator ambulant si ai vizita lumealaughing.ori asta, ori profesor de geografie.

| MarryRose a răspuns:

Poti lucra la o agentie de turism, sau la CFR

| Scooby_2029 a răspuns:

Geograf, si lucrator la CFR laughing

| Dreamer a răspuns:

Pai ai putea ajunge cu trenul la Constanta...ce altceva iti poti dori mai mult? happy

| sincer a răspuns:

Numai ceferist sa nu te faci asta e propunerea mea, fa facultatea de turism sau orice altceva.O zic din proprie experienta, eu sunt ceferist si imi este rusine sa zic asta tot mai rau merge, din ce in ce mai prost, eu acolo lucrez.Nu pot sa iti impun dar ca un sfat este ok si sper sa il urmezi.

| justE a răspuns:

Conducator de tren international laughing

| Seby484 a răspuns:

Urmeaza turismulhappydaca iti place geografie. turism number one:d