| ZiZan a întrebat:

Ce credeti ca va pica anul asta in sesiuna din august la bac? ( subiectul 3 )

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Poate cadea orice

| DeeaMarry a răspuns:

Banuiesc ca te referi la subiectul de la romana.
Avand in vedere ca luna trecuta ne-au surprins cu Eminescu (la real), desi a fost acum 2 ani, eu zic ca e posibil orice, inclusiv sa pice iarasi Eminescu laughing.

| kaliseei a răspuns:

Orice laughing
Eu eram pur convinsa ca nu va pica poezie in sesiunea din vara, drept urmare nu prea m-am axat pe poezie si rau am facut happy. Am luat 8, 5 din pacate, desi stiu ca se putea mai mult.
Cel mai bine este sa stii cate putin din fiecare happy sa nu fii surprinsa happy