| Ana_Maria_Fatma_1995 a întrebat:

Ce credeti ca va pica anu asta in sesiuna din august la bac? ( subiectul 3 )

4 răspunsuri:
| kaliseei a răspuns:

Nu-mi mai dau cu presupusul laughing. Am dat in vara si eram pur convinsa ca nu va pica poezie si fix aia a picat laughing, deci, nu mai zic nimic.
Poate pica orice pana la urma! Dar totusi ma risc si as zice un roman happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru kaliseei):

Anul asta cade tot poezie.Mai precis o balada.De asta e vorba:
http://www.scritub.com/......152414.php

| Ana_Maria_Fatma_1995 explică (pentru anonim_4396):

Amuzant laughing ar fi bine daca poeziile ar fi asa amuzante

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ana_Maria_Fatma_1995):

Spune daac nu ai invata mai bine si chiar te-ar interesa sa mergi la scoala mai cu drag daca ar fi asemenea poezii. Astea sunt interesante nu cine stie ce eseu sau alt poem greu de inteles, greu de descifrat ce vrea sa scrie handicapatul ala de poet.laughing))