| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cate ceva despre orasul Mullingar? Cam cati locuitori are, ce suprafata, daca are scoli bune si chestii de genul. Nu imi trimiteti penu stiu ce site-uri. Degeaba va obositi, ca nu va dau funda. Dar dau funda celor care imi scriu aici raspunsurile! kiss

Răspuns Câştigător
| Matilda_Nahas_1998 a răspuns:

Populatie:18 529
Orasul dispune de biblioteci, scoli secundare, gimnazii, center culturale, o gara si de asemenea un stadion G.A.A. : Cusack-parca.Pot spune ca are scoli chiar foarte bune,
Date despre suprafata nu am gasit...in schimb stiu ca se afla la aproximativ 80 kilometri de Dublin.

1 răspuns:
| MissUnkown2 a răspuns:

Cum adica G.A.A?