| MePsd a întrebat:

Am 16, iar vara asta as dori sa ma angajez.
Imi puteti spune in ce domeniu as putea lucra,cam cati bani pot primi, cate ore voi lucra si chestii de genul. Dau funda:*)

Răspuns Câştigător
| Kogaion a răspuns:

Complex Steaua de Mare si Hotel Mirage, ambele din Eforie Nord, salariul stiu ca este intre 900-1.200 de lei, dar primesti cazare gratis(parca si mancare).

11 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Ce stii sa faci?

Răspuns utilizator avertizat
| Kogaion a răspuns:

Ospatar ar fi cel mai bine, salariu bunicel, intre 10-15 milioane, bacsis frumusel, etc.

| kopli a răspuns:

Pe la chioscurile de inghetata. Incasari dupa vanzari.

Răspuns utilizator avertizat
| Marian9978 a răspuns:

Pe vară la un hotel ceva, restaurant, ca barman sau ospătar. Se câstigă cam 2000 de lei.De unde esti?