| Multeesidetoateee000 a întrebat:

Buna știe cineva cum pot sa-mi schimb numarul de telefon pe contul de Instagram? Adica de exemplu eu am un cont pe Instagram acum facut cu numarul asta si o sa-mi schimb numarul de telefon, cum fac sa mi-l schimb si pe contul de Instagram?(sper ca înțelegeți ce vreau sa spun)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti avea doua conturi pe acelasi nume chiar daca schimbi tu numarul de telefon ei cand i ti fac profilul dai numele real si adresa de mail, iar pe Instagram apari pe cont cu un nume fals dar ei te au deja in baza lor de date cu numele tau adevarat, si nu vei putea avea doua conturi inseamna spam si ti le vor sterge te vor bloca ei. Multumeste te ca ai un cont daca vrei sa fi smecher te vor bloca ei o lună sa vezi cum este.

| Multeesidetoateee000 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca ai înțeles ce am vrut sa spun...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Multeesidetoateee000):

Se poate sa nu fi inteles, o zi frumoasa.