| Horghidan a întrebat:

Buna sunt in clasa a 5 si o sa dau pentru prima data teza ce imi puteti spune despre ele?

3 răspunsuri:
| deniii589 a răspuns:

Daca te pregateti nu sunt grele dar acum depinde si de profesor cat de grele vrea sa le faca! Dar in general sunt usoare

| κλάους a răspuns:

Ca sunt ca niste teste, doar ca cu mai multe subiecte si cu mai multe raspunsuri? IDeea este ca, e doar un test, doar ca numele e schimbat. Tu treuie sa inveti, si, sa fi pregatit pentru tot. Oricum, esti la inceput, mai este pana la teza, dar, invata, si, o sa fie ca un test "surpriza"happy.

| chupachups1234 a răspuns:

E ca orice test, numai ca are valoare mai mare la calcularea mediei. happy