| IngerasulMicut a întrebat:

Bună TPU! Care este părerea voastră despre chestia cu catalogul digital? Era mai bun catalogul tradițional?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Era o p*&a! Digitalul e perfect, asa se vede care profesor freaca maciuca si care isi merita banii. Plus ca dispare posibilitatea ca elevii sa minta parintii privind notele.

| Ariana131 a răspuns:

Este un lucru bun digitalizarea catalogului, însă ma bucur ca am scăpatlaughing) doar ca, atunci când vine vorba de absențe, nu mai poți aduce scutirea când îți amintești, ai termen 7 zile, altfel absența rămâne acolo, iar părinții primesc situația in fiecare zi, sau la săptămână. Multă baftă

| sierra1 a răspuns:

Tot aia e, importante-s până la urmă, notele

| ReddY25 a răspuns:

Am avansat spun eu