| BlueFox a întrebat:

care sunt elementele esentiale in prezentarea unei stiri?

Răspuns Câştigător
| EvilMayDie64 a răspuns:

Pentru televiziunea romaneasca, aceste elemente sunt, in ordine aleatorie: senzationalul, socul, groaza si cancanul.

3 răspunsuri:
| Adi88 a răspuns:

Să ai,, balcoanele,, mari.

| FaraNumePls a răspuns (pentru EvilMayDie64):

D-aia nu aprind televizorul! laughing

| EvilMayDie64 a răspuns (pentru FaraNumePls):

Eu nici nu am televizor. Cand vreau sa ma uit la un film, serial, anime, meci sau ceva, ma uit de pe calculator. La meciuri am probleme, ca nu gasesc un site de streaming decent cand vreau si eu sa vad si eu un UCL, un derby sau un meci in Serie A. Dar cea mai mare problema e sa gasesc meciuri de Liga 3 laughing