| artistu55 a întrebat:

Sunt in clasa a9a la stiinte sociale.Din clasa a11a cum vor fi orele si cate pe saptamana? Bacul la ce se da?

1 răspuns:
| DjCristian a răspuns:

In primul rand dai la romana, apoi dai la istorie/geografie(la alegere) apoi dai la una dintre urmatoarele materi : Psihologie (faci intra a IXa )Logica(faci in a-X-a) Filozofie(faci intra aXIa) Ecomonie(faci intra aXIIa). La stiinte sociale NU se da bac la Mate, Fizica, Chimie. Dintra a 10 a cel putin matematica/fizica/chimie nu mai faci.