| Syrten a întrebat:

Buna TPU!
Unde as putea sa gasesc informatii detaliate despre deja-vu, deja connu? Vreau strict pe acestea doua, de preferat cat mai multe pagini daca se poate.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Kiran a răspuns:

In ocultism ai putea sa gasesti multe pasaje sau pe google. sau in unele biblioteci dar nu vei gasi esentialul si motivul acelui deja-vu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai foarte frecvent senzații de deja-vu este foarte posibil sa fie de la anxietate, da, in mod bizar, deja-vu este un simptom al anxietății dacă apare foarte des.