| Daniel_Adochiței_1997 a întrebat:

Vreau sa dau la Scoala de Subofiteri "Vasile Lascar" si nu stiu la ce sa ma astept de la testul psihologic, pot gasi online astfel de teste, daca da, imi puteti da niste link-uri?

3 răspunsuri:
| Andrei_Soimu_1994 a răspuns:

Sall ți-l poate face instructorul testul psihologic și analizele.

| Andrei_Balaban_1985 a răspuns:

Am dat cateva teste la viata mea (peste 10, lucrez in domeniu) si le-am trecut pe toate. nu sunt grele, trebuie doar sa te concentrezi. nu trebuie sa faci tot ce iti dau aia, important e ce faci sa fie corect. cel mai bine e sa raspunzi corect la toate intrebarile, sau daca minti sa stii sa minti fiindca sigur acea intrebare va fi pusa mai tarziu sub alta forma sa vada daca nu te contrazici. exemplu: te speli pe maini de fiecare daca cand mananci? sa nu raspunzi da ca e minciuna. esti pe strada si mananci un corn nu cred ca iei si o sticla de apa sa te spelihappy chestii de genul astahappy

| Daniel_Adochiței_1997 explică (pentru Andrei_Balaban_1985):

Inteleg, multumesc pentru raspuns.