| Mersul a întrebat:

vreau sa va intreb daca e o alegere buna Universitatea Hyperion sau e degeaba? Am vazut ca are 3 sectii pentru cei care nu au bacu luat (si da ma numar si eu printre ei) si doar cateva informatii as vrea sa stiu daca merita sa ajung sau nu. Multumesc

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este cam la fel ca orice alta universitate particulara.
Si sectiile respective nu sunt facultati (studii superioare) ci doar scoli postliceale. La nici o facultate nu poti fi admis fara diploma de bacalaureat.