| marria a întrebat:

E cineva student sau fost student al universitatii hyperion printre voi? Vreau si eu cateva date despre aceasta facultate.cum sunt profii, examenele, cursurile, daca se invata, etc. Vreau sa urmez hyperion k o a doua facultate (management sau afaceri internationale) si vreau sa stiu daca e o facultate serioasa. Multumesc!

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Eu sunt student in Alexandria anul 2.la Faculatea de Drept. Vreau sa-ti spun ca e binishor. examenele se dau cu profi de la Bucuresti, se dau pe foaie.totul este ok
Eu fac la fara frecventa.deci ma duc doar Sambata si Duminica.
Dar daca esti din Bucuresti si mai bine. Oricum nu e foarte foarte. dar nici prea prea.winking. E alegerea ta ce faci.

| raluca_2686 a răspuns:

Am avut colegi de camin care au terminat la hyperion si e bine, e acreditata...mai multe detalii sunt pe site-ul lor:

http://www.hyperion.ro/module/facultati/spec.php?id_spec=18

sau, www.hyperion.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te tii de treaba si esti bun mergi inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te tii de treaba si esti bun mergi inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vr si eu sa stiu cum e la hyperion?big grin