| Mihai1765 a întrebat:

Buna, vreau sa imi sustin examenul de DELF in luna mai desi pe site-ul aliantei franceze de la mine din oras inscrieriile se fac online si plata prin virament bancar credeti ca o sa se mai sustina examenul in mai? Acesta se sutine in mod normal pe la jumatatea lunii mai, daca nu o sa se sutina in mai credeti ca va fi sustinut in iunie, iulie sau se va da doar la urmatoarea sesiune care e in noiembrie?

1 răspuns:
| Jackpot2 a răspuns:

Dacă se de pe calculator este posibil sa dai examenul chiar și de acasă!