| alexahwa a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la facultate-ASE la relatii economice internationale, dar m-ar tenta sa aplic si pentru programul cu predare in engleza. Este mult mai greu fata de departamentul normal?

2 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Neah, e aceeasi materie tradusa in engleza. Te vei dezvolta mult vorbind si scriind toata ziua in engleza. Va conta asta la CV. Plus de asta, mai poti alege sa studiezi si alte limbi straine - germana, spaniola, franceza, chineza, araba.

| Yurisa a răspuns:

Si asa departamentul normal mare lejereala si freci menta. La departamentul in engleza freci menta in engleza