| Iuliana_Andreea_1991 a întrebat:

Buna, vreau sa ma transfer in alt liceu(pe acelasi profil pe care sunt acum) insa am nevoie de ceva ajutor. In primul rand vreau sa stiu pas cu pas ce trebuie sa fac, ce acte sa iau etc. Mentionez ca liceul unde vreau are afisate actele necesare(cerere tip, copii carti de identitate, foaie matricola) doar ca am citit pe net si nu inteleg cum sa procedez cu ele, cand sa le duc etc. As vrea va rog sa nu imi dati textele clasice despre procedura fiindca le-am citit deja, vreau sa imi spuneti cum ati procedat voi cand v-ati transferat. Si daca aveti idee ce motive pot trece pentru a imi creste sansele ca transferul sa fie aprobat, chiar imi doresc sa ma transfer. Multumeeeesc

1 răspuns:
| Sakura13574 a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa te duci la secretariatul liceului si sa intrebi