| Gal_Flavia_1997 a întrebat:

Am nevoie de materiale pentru o lucrare de licenta cu tema monitorizarea si ingrijirea pacientului suferind de dementa. Va rog daca ma puteti ajuta careva.

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Cauta pe google in engleza deoarece sunt enorm de multe.
Daca ai nevoie de ceva specific scrie-mi

7 răspunsuri:
| eckblume a răspuns:

Trebuie sa cauti articole stiintifice. Scrie in engleza, fiindca in romana nu ai nicio sansa sa gasesti ceva bun. Cauta pe PubMed, ScienceDirect, Journal of Dementia, Google Academic.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O să fac un video cu mine așa cum mă comport eu toată ziua, să te ajute. Medicul meu și-a luat așa chiar doctoratul cu mine. Așa scria pe foaia mea de ieșire din spital. Decompensare anxioasă cu manifestări atipice pe un fond genetic maniaco - depresiv, combinată cu un suflu sistolic apical cu dedublare la ventricolul doi la vârf, pe un cord cu marginea stângă rectilinie, pe românește bâțul și spasmosul, că i-a mâncat pisicu limbricu.

| Gal_Flavia_1997 explică (pentru cuvant):

E destul de greu de tradus. Si googke translate nu traduce corect

| Gal_Flavia_1997 explică (pentru cuvant):

E destul de greu de tradus. Si google translate nu traduce corect

| Gal_Flavia_1997 explică (pentru cuvant):

Am nevoie de generalitati despre dementa

| LuluGa a răspuns:

Noi am lucrat cu stite-ul: https://lucrare-de-licenta.ro/ pentru lucrarile noastre de licenta. Efectiv nu mai aveam timp. Am auzit ca sunt cel mai bun site pentru lucrari de licenta

| LuluGa a răspuns:

Poti comanda o lucrare de licenta neplagiata de aici https://www.promovat.eu/