| MeDyw0w a întrebat:

Care este materia voastra preferata la scoala? happy

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Religia:X si Engleza!

60 răspunsuri:
| StarMagda a răspuns:

Geografiahappy La geografie sunt cea mai buna din clasabatting eyelashes

| monibarbi10 a răspuns:

Mate,desen,sport,franceza.

| faranumemomentan a răspuns:

Fizica nucleara

| YoYoUtZa a răspuns:

Pauza laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Istoria-ca face profu` misto de colegi si ii injura... laughing
Religia-facem ce vrem
Sportu-aproape deloc nu fac
Dirigentia
aaa si Informatica cum sa uit de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ora de dirigentie big grin __ funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Limba romana in special si cu engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pauza...bine,si putin matematica, dar putin!

| tl34 a răspuns:

Am mea este sportul, limba romana cunoastere mediului, desenul si muzica.Dca esti buna la mate ai noroc nu ca mine!

| OmNom a răspuns:

Biologia si romana (urasc mate)

Răspuns utilizator avertizat
| buburuza_4437 a răspuns:

Mate,chimie si isto (ca ma cert mereu cu mosu ala d istorie, e nebunlaughing)a ta care e?

| MissIndependenttt a răspuns:

Pai...Hmm cred ca imi place chimia dar doar cred nu sunt foarte convinsalaughingAAA da si imi mai place si sportul si desenul

| Anonim232323 a răspuns:

Romana, istorie, engleza

| daniela36783 a răspuns:

Religia vreau funda te rog

| LADYBi2a a răspuns:

Pauzele big grin

| Binelu a răspuns:

Chimia si Romana + Sport

| Dorii a răspuns:

Poi imi place la nebunie MATEMATICA

| emilenescu a răspuns:

Ed fizica
desen
muzica
info
si pauzeleeeee

| roberta_9285 a răspuns:

Dirigentia in ultima vreme ne scoate afara tot timpu si stam pe banca sau ne duce pe terenu mare si aduc colegii paturilaughing
iar iarna mai mult ne dadea drumu acasalaughing

| micutzsha a răspuns:

Istoria:X:X:X sportu:X:X si franceza:X:X:X

| anamaria_7695 a răspuns:

Mate.stiu ca e anormalbig grin dar asta imi placebig grinbatting eyelashes

| CrissuShAtat a răspuns:

Matematica sportul geografia desenul informatica laughing happy rolling on the floor

| deeadeutza73 a răspuns:

Desenul si ed fizica

| Andra_1260 a răspuns:

Pai,in clasa a 5-a imi placea mate...ciudat dar na,acum imi place biologia, am media 10, la sport nu prea fac ca profu ma lasa pe mine si pe o colega sa facem ce vrem ca am fost la baschet,imi place si istoria un pic, urak geografia, muzica.is la cor, romana.nu am dau in vant dupa ea laughing

| aиdrυşca a răspuns:

Franceza...si chimia

| dory_3189 a răspuns:

Dirigintia,si cel mai mult pauzelee!big grinbig grinbig grinbig grin

| maya00 a răspuns:

Educația fizica...:p...winking

| gabriela_9729 a răspuns:

Religia:ca nu ne-a dat tema, niciodata nu prea scriem decat o pagina pe zi,matematica,desenul, sportul, si pauza.:d:d:d:d:d