| anonim_4396 a întrebat:

Care este materia voastra preferata de la scoala?

Răspuns Câştigător
| Elly213 a răspuns:

Pauza!

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Engleza-istorie-geografie!
sunt singurele.la care pot sa iau 10 fara sa invat

| Tweetymrrr a răspuns:

Păi în principiu engleza şi istoria.tongue

| Tourniquet a răspuns:

Romana, franceza, engleza. Cel mai mult romana, dupa aceea franceza si engleza. big grin

| Rockart a răspuns:

Bună! Întotdeauna mi-a plăcut engleza, dar de când cu liceul îmi place româna pentru că nu se mai face gramatica, doar lectura.

| dreamgirl16 a răspuns:

Englezaa:X geogra, rom...francezasmugBio-chimie!love struck Sunt a 9àbig grin

| dreamgirl16 a răspuns:

Ce multi sunt cu englezaa!:X:X Ohh yeah`!smug Go aheadsmugjust like this:devil):X good luuucklove struck

| Downfall a răspuns:

Chimia happy

| sabilopod a răspuns:

Mate, engleza, latina, germana(ca nu facem nimic), tehno(idem), si cam atat...imi placea biologia(anatomia) anul trecut, dar a plecat profa...

| Lexiiie a răspuns:

Engleza si dirigentia laughing

| Mateescu97 a răspuns:

La mine matematica si chimie sunt cls 8