| Joe003able a întrebat:

Care este tara ta favorita din EUROPA!?!?(doar din europa!)Funda~!

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

Excluzand Romania pentru ca Romania este si va fi tara mea de suflet indiferent de ce se va intampla deoarece aici m-am nascut si tot aici imi traiesc viata cu bune si rele.O alta tara din Europa care imi doresc enorm de mult sa o vizitez ar fi Grecia, Austria sau Italia.3 tari extraordinar de frumoase, curate si interesante.

34 răspunsuri:
| Cry11 a răspuns:

Franta

| anducool a răspuns:

Cehia:X

| JoeTPU a răspuns:

Spania(ador limba):X

| Dousdebés-Chía_Hermann_1993 a răspuns:

Franţa şi Spania. Pentru ca sunt romantici şi sunt plin de culturi noi, interesante, etc. Şi nu sunt atât de friguroşi. Dar îmi place şi România, este diferită.