| Joe003able a întrebat:

Care este tara ta favorita din EUROPA!?!?(doar din europa!)Funda~!

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

Excluzand Romania pentru ca Romania este si va fi tara mea de suflet indiferent de ce se va intampla deoarece aici m-am nascut si tot aici imi traiesc viata cu bune si rele.O alta tara din Europa care imi doresc enorm de mult sa o vizitez ar fi Grecia, Austria sau Italia.3 tari extraordinar de frumoase, curate si interesante.

34 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Anglia...sper sa ma mut acolo intr-o buna zihappy.

| Gizăz a răspuns:

Am mai multe: Elveția, Austria, Germania, Danemarca, Norvegia, Suedia, Olanda și UK. Și România îmi place dar doar Ardealul și nordul Moldovei.

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

UK dar si Elvetia, Austria si Germania...Dar cel mai mult UK

| AlexandraM776 a răspuns:

Spania

| Crisa_4844 a răspuns:

Germania. Am fost acolo de cateva ori. Sunt foarte curati si organizati (si au malluri super!).

| yomisam a răspuns:

Danemarca

Răspuns utilizator avertizat
| Gabriel1 a răspuns:

England

| IceCreamDoll a răspuns:

Elvetia este tara mea preferata pentru ca au cea mai buna ciocolata din lume, sunt cainii Saint-Bernard care imi plac mult si este o tara civilizata, unde oamenii se respecta intre ei.

| Marian1111 a răspuns:

Franta,pentru ca are foarte multe obiective turistice frumoase de vizitat cum ar fi: DisneyLand,Catedrala Notre-Dame, Turnul Eiffel, Muzeul Luvru...

| mada00madalyna a răspuns:

Grecia
Turcia

| anducool a răspuns:

Cehia:X

| JoeTPU a răspuns:

Spania(ador limba):X

| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Franta a ta?

| Bianca_6845 a răspuns:

Eu iubeesc Anglia, Franta si Austria!

| Julieღ a răspuns:

Anglia =)

| marionettetolife a răspuns:

Finlanda

| Cry11 a răspuns:

Franta

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

England:X

| Joe003able explică:

Nu stiu la care sa-i dau fundcrying((!

| superpissy40 a răspuns:

Croatia si Cipru.

| Tailynne a răspuns:

Franţa happy

| Emiily a răspuns:

Franta

| ucatati a răspuns:

Franta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Franta, anglia

| Gigiku a răspuns:

Bulgariaaaaaaaaaaaa ^^ momentan.

| Kamakura a răspuns:

Anglia!

| little4angel a răspuns:

Anglia