| CokoStar a întrebat:

Câţi ani durează facultatea de istorie?

Răspuns Câştigător
| Andandut a răspuns:

Doamne, nu e adevarat ce ti-au spus astia aici! Facultatea de istorie, dureaza 3 ani iar apoi iti dai licenta. Daca faci acesti 3 ani si iti dai licenta(la sfarsitul anului 3 o vei da), ai terminat facultatea. Daca vei vrea sa faci si studiile de master, acestea dureaza inca 2 ani (dar nu-s obligatorii ca sa poti termina facultatea, pentru ca facultatea o termini oricum daca faci acei 3 ani). Succes!

5 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Trei ani durează facultatea de jurnalism la Universitatea Hyperion.
Pe curând!

Răspuns utilizator avertizat
| F4T4L a răspuns:

5 ani

| Fechete_Cristi_1985 a răspuns:

4 ani si 6 luni...
am intrebat-o pe mama si asa a spus.

| Adytzzu_Kiddu_1990 a răspuns:

5 ani