| DemoH a întrebat:

Ce credeti ca, o sa ne dea la examen la romana maine?

5 răspunsuri:
| PickUp a răspuns:

Salut!
Pai nu se stie sigur ce o sa va dea. Doar profesorul va stii!
In plus la examen poate sa tina cont si de profesor sa va dea numai ce ati facut anul asta sau toti anii!
Bafta multa!
Funda?big grin

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Câte discuţii legate de subiectul acesta.
Eu zic să vă relaxaţi şi să dormiţi liniştiţi. Ce va da, aceea va da.
Cine e pregătit va şti să rezolve orice subiect i-ar pica, cine nu, nu.
Multă baftă tuturor elevilor de clasa a-VIII-a.
Pa-pa.

| LiDa6gV a răspuns (pentru Hydrangeaceae):

Daaa ai dreptate dar eu care nu am avut nici o data emotii acum deja mi s-a facut rau cu toate ca stiu ca iau nota bunahappy

| LovellyAngel a răspuns (pentru LiDa6gV):

Daca ai fi fost atat de desteapta, ai fi scris niciodata, ca doar e adverb de timp, si ai fi pus si virgula inaintea lui "dar".

| Frank51 a răspuns:

Ca de obicei