| AlinRay a întrebat:

Ce credeti ca va pica la BACUL de anul acesta la subiectul al 3-lea la limba si literatura romana?

Răspuns Câştigător
| dnk10 a răspuns:

Proza, asta-i clar. ramane de vazut ce... nuvela / roman / basm.

7 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Simbolismul.

| AndraTh a răspuns:

Eu cred ca o sa avem relatia dintre 2 personaje intr-o nuvela studiatasmug

| Gdeni a răspuns:

Iti zic eu ce pica. eleviiiiii

| aleahimk a răspuns (pentru dnk10):

Cum de-i clar? Cum ai ajuns la concluzia aceasta?

| robertpaul a răspuns (pentru Gdeni):

Tocmai voiam sa scriu si eu asta laughing

| dnk10 a răspuns (pentru aleahimk):

Nu imi amintesc de 2 ani consecutivi in care sa se dea tot poezie. Oricum, opinia mea a fost influentata si de faptul ca astazi am avut a 2-a tura de simulari, unde imi doream cu ardoare sa nu mai dau peste vreun Barbu sau Voiculescu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AndraTh):

Sigur asta picawinking