| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca va pica anul acesta la bac la "limba si literatura romana"? Multumesc!

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Drama.

| Dana_Dan_1978 a răspuns (pentru Musique):

La uman?

| Dana_Dan_1978 a răspuns (pentru Musique):

La uman ce crezi ca v-a pica? Mersi frumos!

| Musique a răspuns (pentru Dana_Dan_1978):

La uman, da.

| Sofer a răspuns:

Sa ghicim deci? Pai cred ca o sa pice Mihai Eminescu sau Ion Creanga.

| BadAngel3 a răspuns:

Fetele, lacrimi si multe, multe rugaciuni.

| RagnarokR a răspuns:

Fix ce nu stii tu. mereu asa a fost.
asa ca n.ai incotro. invata. e literatura tarii tale, e identitatea ta.

| UnicornulInvizibilRoz a răspuns:

Indiferent de ce pică, tu trebuie să știi să scrii câte ceva pentru fiecare eseu (asta dacă nu vrei să joci ruleta rusească). Niște materiale simple pentru subiectul III la română găsești aici: http://olx.ro/......6KqEQ.html