| Ionut58282856 a întrebat:

Ce e gresit in asta :while (V == X)
{
cout

Răspuns Câştigător
| Rd79 a răspuns:

Probabil ca a inchis, dar TPU are obiceiul sa manance cod, ca face strip la tot ce crede el ca e tag html, inclusiv semnul de mai mic si mai mare.

2 răspunsuri:
| FratelePetarda a răspuns:

Nu ai inchis functia while
cout nu are nici un sens deoarece nu indeplineste nici o functie

| Ionut58282856 explică (pentru Rd79):

Am zis si la final ca nu e pentru scoala etc. ca sa nu mi-o stearga si mi-a mancat tot textul ca cel mai gras om din lume

| Rd79 a răspuns (pentru FratelePetarda):

Probabil ca a inchis, dar TPU are obiceiul sa manance cod, ca face strip la tot ce crede el ca e tag html, inclusiv semnul de mai mic si mai mare.