| tal4556 a întrebat:

Ce inseamna lipsa de orizont?
Ca nu ai scopuri?

Răspuns Câştigător
| RavenNymph a răspuns:

Înseamnă că nu ai o imagine de viitor, un plan pus la bătaie. Poți avea un scop gândit, însă nicio perspectiva asupra modului în care îl vei atinge sau vreo idee despre când îl vei atinge.

1 răspuns:
| Apokales a răspuns:

Ar putea insemna ca esti tanar si este normal sa fie asa. Vei descoperi cine este undeva pe la 30 de ani si atunci este normal sa stii ce vrei, pana atunci este normal sa traiesti cu o confuzie in aceasta privinta.