| anonim_4396 a întrebat:

Ce liceu stiti din bucuresti stiintele naturii bilingv japoneza?

Răspuns Câştigător
| TheDaffodil a răspuns:

Niciun liceu din Bucuresti nu are sectia de bilingv japoneza. Intereseaza-te la liceele particulare, daca vrei neaparat japoneza bilingv, insa nu cred ca vei gasi asa ceva.

1 răspuns:
| NaNyJustLovee a răspuns:

Ion Creangahappy are media de intrare la filologie 8. 60 si pentru limba japoneza trebuie sa ai o medie mai mare de atatwinking nu stiu daca are stiinte ale naturii insa... sper sa te ajute.