| tofifizing a întrebat:

sunt in clasa a 8-a si ma gandesc ca ar cam trebui sa ma hotarasc la ce liceu sa merg(in Bucuresti). in a 5-a am avut media 9, 53, in a 6-a, 9, 20, iar in a 7-a 9, 47. eu vreau sa merg la stiintele naturii bilingv sau intensiv engleza. stiti niste licee bune la stiintele naturii din Bucuresti? si care e cea mai mica medie cu care se poate intra?

1 răspuns:
| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Sava -9, 60; Spiru-Haret -9, 21; Matei-Basarab 9, 05; Sincai-9, 48; Ion Creanga -9, 05; Lazar-9, 58; astea sunt mediile cu care s-a intrat anul trecut.