| GabyGhita06 a întrebat:

Ce materii se fac la mate-info si cate sunt din fiecare (pe saptamana)?

2 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Info- 7
Romana 3
Fizica- 3
Chimie 2-3
Biologie 1
Filosofie 1
Geografie 1
Mate 4
Engleza 3
Franceza 1
Dirigentie 1
Sport 1
Religie 1
Istorie 1
Astea sunt orele unui elev de clasa a 12-a la mate-info, ELE DIFERA DE FIECARE ORAS SI DACA sunt LA MATE INTENSIV SAU NU.

| Whateverrr a răspuns:

Variaza in functie de liceu numarul de ore. Eu intr a 9 a fiind la mate info aveam o singura ora de info de exemplu. Dar majoritatea au doua. Apoi cresc pana la 5-7. Deci depinde. La fel si la fizica, chimie. difera