| YangYin a întrebat:

Mă întrebam, cam ce materii se fac la mate-info(nu bilingv) şi cam câte ore din fiecare pe săptămână? Teză la ce dai? Şi bac?

Răspuns Câştigător
| ILoveTacos a răspuns:

Pot sa iti dau ca exemplu orarul clasei de mate-info (a 9-a) de la liceul meu...

Pe saptamana au:

1xReligie
2xEngleza
4xMatematica
4xRomana
1xGeografie
1xIstorie
3xFizica
2xBiologie
1xSport
1xLogica
1xInformatica
2xChimie
2xTIC
1xWeb Design
1xMuzica/Desen
1xDirigentie

La bac cei de la mate-info simplu dau Matematica M1, Romana, Informatica si la alegere dintre Bio/Chimie/Fizica

Teza se da la matematica, romana, informatica, biologie/fizica/chimie si engleza.

Sper ca te-am ajutat happy

Spune-mi daca vrei sa iti scriu si orele de la clasele 10, 11 si 12 la profilul mate-info simplu, daca ai nevoie big grin

| YangYin explică (pentru ILoveTacos):

Mulţumesc mult de tot ^^ Şi dacă nu te deranjează că te întreb, ce e web design? Adică ce faci la materia asta?
Încă o dată multumesc, m-ai ajutat foarte mult happy

| ILoveTacos a răspuns (pentru YangYin):

Păi,eu nu am oră de web design, dar din câte știu te învață cum să proiectezi pagini web.Prin asta se înțelege proiectarea structurii și interfeței web dar și introducerea datelor care alcătuiesc textul, imaginile și fișierele.Practic,te învață cum să faci o pagină web de la zero.

happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mereu incepeam la 7 dimineata si terminam la 1, uneori chiar la 2 dar aveam dirigentie si ne dadea drumul tot la 1. Plus ca primele ore erau lejere de obicei.

| notsoslimshady a răspuns:

Eu sunt a 10-a si am 7 ore luni si marti si 6 in celelalte, dau teza la mate, romana, info si de alses intre bio/chimie/fizica.dai bac la mate romana info engleza.am uitat ceva?