| SuarezKima a întrebat:

Ce medie trebuie sa am la evaluare naționala ca sa intru la poliție sau militar? Vreau o lista cu toate liceele din țara ofer funda

Răspuns Câştigător
| AlYouNeedToKnow a răspuns:

Ai nevoie de o medie peste 8 și o nota la purtare mare.
Liceul Mihai Breaza, Dimitrie Cantemir, Ștefan Cel Mare si Mihai Viteazu. Vreau funda

1 răspuns:
| MajorKing a răspuns:

Nu trebuie să intri neapărat la un liceu militar dacă vrei să fi militar sau polițist poți să faci un liceu normal și după poți face studi să intri la academie îți trebuie bac, să intri la liceu militar îți trebuie medie mare să poți intra ca o să fie mulți...ai gij si la media generala ca aia e importantă