| Anna0111 a întrebat:

Ce opera ar putea pica la simulare romana, uman, clasa a 11a? Oscilez intre Baltagul și Moara cu noroc.

7 răspunsuri:
| ibaal a răspuns:

Intrebarile astea ar trebui sa fie considerate spam de TPUrolling on the floor
Bai, copii, asta nu e site de dat in ghioc si cartilaughing
invata tot, pica exact ce nu crezi
Plus ca daca o sa primesti 10 raspunsuri diferite, cum alegi ce-ai sa inveti?! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu oscilez intre Titu Maiorescu si Junimea si Leoaica tanara, iubirea de Nichita Stanescu.

| Yurisa a răspuns:

Orice

| Anna0111 explică (pentru ibaal):

Asa mai faci schimb de pareri, calm?

| Anna0111 explică (pentru anonim_4396):

Nichita Stanescu nu intra la noi.

| ibaal a răspuns (pentru Anna0111):

Schimbul de pareri ma tem ca n-o sa te ajute nici la simulare, nici la bacbig grin laughing

| Anna0111 explică (pentru ibaal):

Cum nu? Unii urmaresc f bine ce s-a dat deja și asa poti elimina unele opere. pana și profesorii își dau cu părerea. Nu inteleg cu ce te deranjează. laughing Oricum cel mai indicat e sa se învețe tot dar nu strica sa înveți putin mai bine ce ar fi probabil sa se dea.