| Andreea2804Ioana a întrebat:

La clasa a11-a este si Baltagul la simulare? Profil uman. Eu stiam ca se da numai Luceafarul, Povestea lui Harap Alb, Moara cu noroc, Alexandru Lapusneanul si O scrisoare pierduta

Răspuns Câştigător
| AnaAna8 a răspuns:

Da, Baltagul, intra la simulare dar este o posibilitate foarte mica sa pice. Alexandru Lapusneanul nu pica la simulare

| Andreea2804Ioana explică (pentru AnaAna8):

Este in programa de simulare pentru uman, la real nu este, dar multumesc ca mi ai spus despre Batagul, eram in dubiu

2 răspunsuri:
| esanatos a răspuns:

Daca vrei pot sa vezi particularitatile operei
http://www.scritub.com/......A21441.php