| MoglanRadu333 a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de inginerie a sistemelor biotehnice din cadrul UPB?
M-ar tenta sa aplic acolo in anul ce urmeaza, insa am observat ca s-au ocupat cu putin peste jumatate din locuri, cu toate ca poti intra fara concurs daca ai concurat la alta facultate din UPB si ai cel putin 5. Ceva pareri? In special despre Ingineria Mediului!

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Doar la ingineria mediului merita sa te duci. Daca faci celelalte specializari (mecanica si alimentara) nu o sa te ajute prea mult, nu se gasesc locuri de munca in domeniu.

| mgtow a răspuns:

La cat de neglijata e padurea romaneasca nu stiu la ce te.ar ajuta, dar inginerie in alt domeniu mai util nu ar strica sa faci