| Eduard_Popescu_1995 a întrebat:

Ce parere aveți despre Intact Media Academy?

4 răspunsuri:
| Itanul a răspuns:

Aia care fabrica "jurnalisti" sa citeasca ceea ce li se dicteaza de patronii americani?

| Eduard_Popescu_1995 explică (pentru Itanul):

Da, aia... Ce parere ai despre ei?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te lua dupa "unii". Unii au impresia ca sunt destepti dar n-au facut nimic in viata lor decat sa stea pe TPU. Eu imi permit ca sunt pensionar si mi-am trait traiul.
Foarte multi de la televiziuni au absolvit acele cursuri si sunt unii din cei mai buni jurnalisti, reporteri, cameramani, etc.
Peste 100 de absolventi lucreaza astazi in diferite televiziuni.

| Itanul a răspuns (pentru Eduard_Popescu_1995):

Hahaha, "unii" care n-au mai intrat pe aici de mult timp, au o parere proasta. Dar, ma rog, fieare cu gusturile lui. Ce stiu eu, e ca majoritatea absolventilor de acolo sunt pe la diferite Antene.
Dar mai sunt si alte scoli de jurnalism.