| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre programele Erasmus si Work&Travel? Daca ati aplicat, va rog sa-mi povestiti experienta. Daca nu, ce ati alege dintre cele doua?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Diferenta e foarte mare. Cu erasmus te duci sa faci scoala intr-o alta tara, iar cu work&travel mergi sa lucrezi in SUA pe perioada vacantei. E complet diferit!

Eu nu am participat nici la Erasmus, nici la W&T, dar am colegi care au mers si am auzit lucruri foarte faine. Cu Erasmus trebuie sa ai grija, pentru ca stiu pe cineva care nu a reusit sa mai plece pentru ca suma pe care o primea nu ii ajungea nici macar pentru chirie. Dar repet, in general am auzit lucruri foarte interesante happy

1 răspuns:
| Coquinne a răspuns:

W&T e prostitutie mascata in strainatate.