| Loredana080 a întrebat:

Ce părere aveți, variantele de bac la matematica din 2009 mai sunt actuale? Bacul prezintă același grad de dificultate cu variantele?

3 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Da, inca sunt de actualitate. Cam tot ce gasesti pe mateinfo.ro cred ca este de actualitate.

| 1Me9 a răspuns:

Da, sunt, le am avut ca tema de vacanta vara trecuta, acum sunt a 12 a.Doamne ajuta cu bacul asta, presupun ca si tu esti tot a 11 a/a 12 a asa ca, Dumnezeu fie si cu tine!?

| anamariarot a răspuns:

Mie mi s-a părut mai ușor la bac decât ce făcusem din variantele de prin 2009, iar eu am dat în 2016. Dacă înveți, n-ai de ce să-ți faci griji.