| Rubi91 a întrebat:

Dau bacul anul acesta si nu gasesc pe net rezolvarile din anii precedenti.(2008, 2009). Anul acesta nu s-au mai afisat variante si nici anul trecut din cate am inteles.Ati putea sa ma ajutati? Daca aveti variantele+rezolvarile la romana, matematica, chimie(organica+anorganica). MS. Dau fundita+vot

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca s-au scos degeaba? Sistemul asta cu variante era foarte prost. Daca stapanesti bine programa nu o sa ai probleme.