| Aries a întrebat:

Luni dau bacul si am auzit ca a scazut gradul de dificultate al exercitiilor indiferent de materie. M-am uitat pe model si facand o comparatie intre acest model si variantele din anii precedenti si eu tind sa cred ca a scazut gradul de dificultate. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Choco a răspuns:

Si eu cred ca a scazut gradul de dificultate. mai ales la romana mie mi se par foarte usoare exercitiile fata de anii precedenti. ceea ce e foarte bine pentru noi big grin happy