| anonim_4396 a întrebat:

Ce rugaciune sa spun sa iau 10 in teza?

Răspuns Câştigător
| Cristina17_1223 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Nu conteaza ce rugaciune folosesti, daca nu inveti nu ti va folosi la nimic. Important este ca inainte de teza sa inchizi ochii si sa Il rogi pe Domnul sa-ti lumineze mintea si sa fie alaturi de tine pe tot parcursul tezei, pentru ca tu sa poti da tot ce stii si sa rezolvi corectwinking [normal, ca asta presupune si un studiu individual acasa asupra obiectului cu pricinahee hee ]. Dupa teza, trebuie sa ai incredere ca totul va fi bine si EL te- a auzit si ajutat! si restul vine de la sine. Eu cam asa fac si mereu s a terminat cu bine. Poti sa incerci si tuwinking si sa-mi zici ce nota ai luat laughing sper ca te am ajutat :d te am pupat si multa bafta la teza :*:*:* fundita?batting eyelashes

39 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

La profesoara

| dydy1 a răspuns:

Sa spui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ratat esti...
Crezi ca te influenteaza cu ceva? esti slab si praf

| dongyi_7706 a răspuns:

E geniala intrebarea astarolling on the floorrolling on the floor
Incearca-le pe toate, vezi care merge.sau, stai! mai bine inveti?

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ştii, este o vorbă drăguţă: Dumnezeu îţi dă, dar nu-ţi bagă în straiţă. Aşa că dacă vrei să iei 10 în teză pune mâna pe carte şi învaţăhappy

| Dreamy a răspuns:

Dumnezeu iti da...Dar nu iti pune in poala.

Succes la invatat!

| iuddavali a răspuns:

Rugaciunea are mare putere. Sa nu o dispretuim. Dar sa nu uitam si ca Dumnezeu iti da dar nu iti baga in sac. Mai intai invata si dupa aia roaga-te sa iti aduca aminte tot ce ai invatat.

http://stirist.com te ajuta la nevoie

| forever4you a răspuns:

Pentru a lua 10 in teza nu exista rugaciunuiwinking

Invata ca sa iei 10happy

Răspuns utilizator avertizat