| bogdan10aqua a întrebat:

Ce s-a intamplat in triunghiul bermudelor?

Răspuns Câştigător
| Ayumha a răspuns:

In triunghiu bermudelor s-au intamplat multe lucruri ciudate. Se spune ca acolo dispar vapoare si avioane. Cateva documentare si cativa cercetatori cred ca aceste disparitii de datoreaza extraterestrilor, care acum in zilele noatre si-au schimbat locatia din cauza aglomerarii locului de nave de cercetare. Alti oameni de stiinta cred ca pe fundul oceanului, acolo fix in triunghiul bermudelor se afla o serie de vulcani activi, care au o putere magnetica extraordinara, cercetarile continua si in zilele de azi, fiecare cercetator descoperind cate ceva, cine stie, poate extraterestrii sunt devina, sau doar magnetismul puernic, nimeni nu cred ca v-a sti vreodata, unele lucruri au fost date pe pamant cu un scop, dupa parerea mea, acel loc plin de mister ascunde ceva, ceva uimitor pe care noi, oameni nu-l vom descoperi nicioadata.

3 răspunsuri:
| Traian a răspuns:

Nu stie nimeni exact. cei care s.au aventuriat pe acolo au disparut.

| SummerSmile97 a răspuns:

Aici gasesti informatiile despre Triunghiul Bermudelor:

http://ro.wikipedia.org/wiki/Triunghiul_Bermudelor

Si aici gasesti imagini:

http://www.google.ro/......tp?/images

Sper ca te-am ajutat!

Raaalucaaa ^.^

| myhaelcikkk a răspuns:

Triunghiul bermudelor-cel mai strasnic loc dupa pararea mea happy toate corabiile care trec pe acolo se ineaca, si nu numai, chiar si avioanele sunt absorbite in apa. deci acum avioanele inconjoara citeva mii de km pentru a evita sa fie trase de catre apa
se spune ca acolo este inecat un oras sau tara, insa nimeni nu se poate duce sa dovedeasca big grin