| pr0fu a întrebat:

Ce se întâmpla dacă pe fișa de examen cineva nu a scris școala de proveniență sau centrul de examinare? Te depistează ei, având în vedere fișa pe care a trebuit să o semnăm la terminarea examenului? Sau cum?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Fii liniștit! Nu-ți perde nimeni lucrarea, rămâne în pachetul din sala, scoala, orașul de unde ești@

4 răspunsuri:
| Anon31241212 a răspuns:

Cred ca anuleaza lucrarea. Nu se complica ei sa vada de unde e.

| pr0fu explică (pentru Anon31241212):

Dar dacă școala de proveniență a fost scrisă / Centrul de examinare. Sunt într-un fel sinonime deoarece, din câte știu, centrul este acolo unde ai făcut și școala atâta timp cât este centru de examen.

| pr0fu explică (pentru sierra1):

Ok, mulțumesc, îmi făceam griji deoarece nu mai știu exact care cum am scris.

| sierra1 a răspuns (pentru pr0fu):

Să fii iubit!