| StolenMango a întrebat:

Ce subiecte vom avea pentru examenul de capacitate 2013?

Va intreb ce trebuie sa invatam, stiu ca "toata materia", dar vreau sa stiu mai precis ce.Ne-a spus profa da' am uitat si nu-mi mai gasesc carnetul de notite. Daca-ti ati putea face o lista ar fi perfect, daca nu spuneti-mi ce stiti, poate reusesc sa mai adun din parti.Dau funda :3

3 răspunsuri:
| Bebitssa4you a răspuns:

Pai spre exemplu acum 2 ani a fost basmul...tu ar trebui sa inveti km tot si sa fi stapan/a pe ele... daca o sa le inveti pe toate mai putin 1 ai o sansa ca sa iti pike exact akela pe care nu l'ai invatat asa ca pune'te pe invatat k e cel mai bine spre sa iti fie de ajutor sfatu meu :* si bafta la examem

| LovellyAngel a răspuns:

Cauta programa pentru examen, acolo gasesti tot, si la romana si la matehappy.

| monochrome a răspuns:

Mai exact decat 'toata materia' ce vrei? Iti poate pica ORICE =_=.