| Lifegreen a întrebat:

Cine imi poate spune o parere despre facultatea de jurnalism? Ce se studiaza mai exact?

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

E buna de ce sa nu fie? Eu sunt la Jurnalism anul intai. Bafta!

| Lifegreen explică (pentru Elvina):

La ce facultate esti? Si ce studiezi mai exact? Ca am auzit ca te invata si arta fotografica si mie imi place foarte mult.

| Elvina a răspuns (pentru Lifegreen):

La Jurnalism si Stiintele Comunicarii. Nu stiu ce se studiaza. Abia am terminat liceul si am intrat la facultate. Cred ca se face si asa ceva dar nu sunt sigura.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Lifegreen):

Da, intr-adevar, în anul întâi. Dar numai un semestru, parca imi amintesc.